Schultzberg oljemålning

663347

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): "Utsikt från Abborrberget invid Filipstad", signerad och daterad A.Schultzberg 1927, olja på duk, ca 58x86 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Schultzberg oljemålning

Budhistorik (24 bud)
5044582
27 000
5044376
26 000
5044581
25 000
5044376
21 000
5044145
20 000

Slutpris SEK:
27 000
2 776 EUR, 3 162 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.