Lisa Larson väggreliefer 2 st

663326

LISA LARSON, reliefer, 2 st, Gustavsberg, bestående av "Katt" samt "Fåglar" ur serien "Unik" glaserat stengods, ateljeproduktion 1962-1967, signerad Lisa L, mått ca ca 22x23 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 11

Lisa Larson väggreliefer 2 st

Budhistorik (11 bud)
5040921
2 400
5040101
5032400
5032400
1 400
5037333
1 300

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.