Sture Eng & Kjell Nordin" Chip" 10 stolar

663319

STURE ENG & KJELL NORDIN, "Chip", stolar, 10 st, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i massiv björk, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 15

Sture Eng & Kjell Nordin

Budhistorik (3 bud)

5040804
5034984
5030409

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.