Algot Erikson vas Rörstrand 1900-tal

663279

ALGOT ERIKSON (1968-1937): vas, porslin, jugend, Rörstand, dekor med fjärilar, signerad AE, numrerad 8548, höjd 28 cm

Keramik/Porslin, Design

Budhistorik (8 bud)
5040337
1 600
5040451
5040337
1 400
5040450
1 300
5040337

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.