Arthur Enok Andersson

663261

ARTHUR ENOK ANDERSSON, "Stadsbild", tuschteckning, signerad på passepartout, mått ca 21x26 cm

Fuktskador

Konst, Teckningar

Fack 28

Arthur Enok Andersson

Budhistorik

2019-07-18 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.