Matsalsbord 1800-tal

663244

MATBORD, 1800-tal, biedermeier, björkfanér, höjd ca 80, diameter ca 125 cm

åldersrelaterat slitage, lagningar, extraben fastlimmade

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matsalsbord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
5055115
5055114
5055112
5055111
950
5055110
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.