Ulrica Hydman Vallien vas

663227

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vas, glas, för Kosta Boda, dekor av ansikte, signerad "Kosta Boda Ulrica HV 48743", höjd (exl sockel) ca 20 cm, sockel medföljer

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 13

Ulrica Hydman Vallien vas

Budhistorik (11 bud)
5042090
5041032
750
5040212
700
5041030
650
5040212
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.