Sideboard 1960-tal

663224

SIDEBOARD, valnötsfanér, 1960-tal, fyra dörrar, bokomliggande hyllplan och utdragslådor, ca 174x44 cm, höjd 80 cm

Lättare bruksslitage, nycklar finns

Möbler, Skåp, byråer

Drottninggatan 36, Malmö

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (8 bud)
5039692
3 800
5039691
3 600
5033443
3 400
5039687
3 200
5033443
2 400

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.