Matbord ek

663208

MATBORD, 2000-tal, ek, på svängda ben, höjd ca 77 cm, 165x120 cm med 3 iläggskivor ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Matbord

Rum 4

Matbord ek

Budhistorik (5 bud)
5039805
600
5039531
450
5038049
5033665
5030861

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.