Matbord riopalisander

663198

MATBORD, 1900-talets andra hälft, riopalisander, runt, höjd 70, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor ā 55 cm vardera medföljer
CITES-INTYG finns

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord riopalisander

Budhistorik (13 bud)
5047616
4 400
5045357
4 200
5047602
5045357
3 200
5047598

Slutpris SEK:
4 400
454 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.