Certina damarmbandsur i 18 k vitguld

663181

CERTINA, damur, 18 k vitguld, 1960/70-tal, manuell, mineralglas, krans med briljantslipade diamanter, 0,24 ct, diameter 16,5 mm, längd ca 165 mm, vitk ca 32,2 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Budhistorik (3 bud)

5042225
7 600
5038736
7 400
5038735
7 000

Slutpris SEK:
7 600
774 EUR, 936 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.