Vägghängda sängbord teak

663169

SÄNGBORD, 1 par, teak, vägghängda, 4 moduler, varav två med lådor, omkring 1900-talets mitt, ca 37x26 cm, höjd 12,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

Vägghängda sängbord teak

Budhistorik (18 bud)
5037218
5 000
5037201
4 800
5037201
3 600
5037215
3 400
5037201
2 800

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.