Kaj Bernstone litografi

663153

KAJ BERNSTONE (född 1946): Äpplen i back, signerad, 101/290, färglitografi, bildmått ca 39x41 cm

Fack 42

Kaj Bernstone litografi

Budhistorik (9 bud)
5037966
700
5037944
650
5037936
600
5037887
550
5037935
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.