Lådfack

663146

LÅDFACK, 1900-talets mitt, furu, med plats för 24 lådor, höjd ca 91, 90x46 cm

3 lådor och skiva saknas, slitage, märken, repor, fläckar, rester av färg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Lådfack

Budhistorik (8 bud)
5039167
5039137
1 400
5039117
1 300
5039104
5039044

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.