Cykel "Microbike"

663133

CYKEL, "Microbike", omkring 1990, lackerad stålram, ihopfällbar, ringklocka, 3-växlad, remdriven, längd 130 cm

Bruksslitage och ytskador, saknar luft, ej funktionsprövad

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Cykel

Budhistorik (16 bud)
5037064
5037047
950
5037047
850
5037063
5037047
750

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.