Värmeplatta koppar och mässing

663123

VÄRMEPLATTA, 1900-talets mitt, koppar och mässing, med två brännare, höjd 15,5, 68,5x23 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Rum 7, Hylla 3

Budhistorik (24 bud)
5037120
5037065
1 900
5037065
1 700
5035800
1 600
5035586

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.