Svenska Möbelfabrikerna soffbord

663115

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, SMI Svenska Möbelfabrikerna, stomme och skiva fanerad i mahogny, stämplad under skivan, höjd ca 54 cm, skivan ca mått 135x85 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik

2019-07-18 kl 10:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.