Skåp

663114

SKÅP, 2 st, 1900-talets mitt, Tyskland, fanérade i valnöt och lövträ, tvådelade, nedre delen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, en övredelen bokhylla/ barskåp med klaff och spegel invändigt; den andra vitrinskåp med glasdörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 175, 125x43 cm

Bruksslitage, märken, repor, ställvis något blekta

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Skåp

Budhistorik (2 bud)

5039483
5035039

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.