Per Ekström oljemålning

663092

PER EKSTRÖM (1844-1935) Solnedgång, signerad, olja på duk, ca 37x59 cm

Ramen sitter löst

Konst, Äldre måleri

Per Ekström oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5038978
19 000
5039458
18 500
5038978
18 000
5039457
17 500
5038978
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 953 EUR, 2 225 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.