Porträtt blyerts

663086

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av yngling, signerad Adolf Pettersson samt daterad 1849, blyerts på papper, ca 32x26 cm

fläcar

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Porträtt blyerts

Budhistorik (1 bud)

5047545
2019-07-23 17:14:04

2019-07-25 kl 11:20
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.