Cigarettetui silver halsband

663068

CIGARETTETUI, silver, invändigt förgylld, dekor med blommor och rocailler, tyska stämplar samt svensk importstämpel, 7,8x10 cm, vikt ca 174 g
HALSBAND, RING, HÄNGEN, 3 st., bärnsten, ett hänge med 18 k guldmontering, 1900-talets början, MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, ÖRHÄNGEN, 1 par, skruvsystem, ARMBAND, mm, silver

Guld/Smycken

Cigarettetui silver  halsband

Budhistorik (13 bud)
5041059
1 900
5040998
1 800
5041058
1 800
5040998
1 700
5041057
1 600

Slutpris SEK:
1 900
196 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.