Affisch Gustav Wallly

663051

AFFISCH, Gustav Wally presenterar:
Tom Arnold´s isrevy, Cirukus, 1940-tal, ca 100x70 cm

Smärre slitage

Drottninggatan 36, Malmö

Affisch Gustav Wallly

Budhistorik (1 bud)

5042869
2019-07-21 02:16:30

2019-07-25 kl 11:10
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.