Layered ''Novel Howard'' soffa

663047

LAYERED, "Novel Howard", soffa, 2000-tal, klädsel i blått linne, lösa plymåer, hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 180 cm

Bruksslitage, ställvis något blekt

Möbler, Soffor

Rum 12

Budhistorik (24 bud)
5039603
5 000
5039614
4 800
5039603
4 600
5039610
4 400
5039603
4 200

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.