David Bates oljemålning

663029

DAVID BATES (England, 1840-1921): Hedlandskap, signerad och daterad David Bates 1885, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 51x69 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

David Bates oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5038160
650
5038725
600
5038160
550
5038719
500
5038160
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.