Beck & Jung oljemålning

663015

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Second Day", signerad och daterad a tergo Beck Jung 1980, oja på duk, 102x131 cm

Beck & Jung oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5042495
5042494
3 800
5042493
3 600
5039970
3 400
5039754
3 200

Slutpris SEK:
413 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.