Peter Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen soffa och fåtö

663009

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN (2) för France & Daverosen, Danmark, soffa samt fåtölj, stämplade, betsat trä samt stoppad textil klädsel, stämplade, sitthöjd 44, soffans längd 130 cm

Klädsel med fläckar, slitage på trädelen, några lite lösa fogar

Möbler, Soffor

Rum 10

Budhistorik (20 bud)
5038661
5 400
5038904
5 200
5038661
5 000
5038689
4 800
5038661
4 600

Slutpris SEK:
5 400
557 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.