Sture Wikström olja

663007

STURE WIKSTRÖM (1921-1993), stilleben, olja på duk, signerad S. Wikström, ca 45x37 cm

Fack 21

Sture Wikström olja

Budhistorik (23 bud)
5039676
1 900
5038166
1 800
5039675
1 800
5038166
1 700
5039674
1 600

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.