Roland Svensson litografier

663006

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), littografier, "St Nassa" signerad samt numrerad 201/220, ca 21x38 cm, motiv med roddbåtar, signerad samt numrerad 27/310, ca 24x47 cm

Fack 28

Roland Svensson litografier

Budhistorik (4 bud)

5033388
450
5033333
5031059
5030702

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.