Olof Jernberg oljemålning

662991

OLOF JERNBERG (1855-1935): Skogslandskap, signerad och daterad Olof Jernberg 21.6.83, olja på duk, ca 62x98 cm

Lagningar

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Olof Jernberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5036842
550
5036756
5030332
5028700

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.