Dörrhandtag och beslag 1900-tal

662990

DÖRRHANDTAG, BESLAG, 1900-talets första kvartal, 6+2+1+1 trycken, 12+4 långskyltar, 8+8+8+2 tryckesbrickor, 29+4 nyckelskyltar samt 1 par spjälltofsar

PROVENIENS: Meyers konstgjuteri (1874-1970-tal)

Diverse

Monter 11

Budhistorik (11 bud)
5035386
1 800
5035142
1 700
5030670
1 600
5028017
5030452

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.