Figueriner

662973

FIGURINER, 3 st., porslin, 1900-tal, bl.a. Capo di Monte, Italien, i form av elefant samt yngre par, höjd ca 12-13 cm

Slitage, pojke retusch

Keramik/Porslin

Monter 12

Figueriner

Budhistorik (6 bud)
5039232
500
5038967
450
5037160
5037387
5037160

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.