Bordslampa jugendstil

662972

KARLSKRONA LAMPFABRIK, bordslampa, 1900-talets andra hälft, jugendstil, mässing, kupa i marmorerat glas, etikettmärkt, höjd ca 40 cm

Brukslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa jugendstil

Budhistorik (7 bud)
5037738
600
5037737
550
5037736
500
5037735
450
5037734

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.