Mario Duzel oljemålning

662965

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med två ansikten, olja på duk, signerad samt daterad Mario Duzel 2011, mått ca 100x120 cm

Rum 17

Mario Duzel oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5037349
500
5028965
450
5037340
450
5028965
5037339

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.