Angelica Wiik litografi

662942

ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 224/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm

Ormad

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wiik litografi

Budhistorik (9 bud)
5040379
1 600
5040360
5039525
1 400
5040141
1 300
5039525

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.