Albert Ernst Mühlig

662935

ALBERT ERNST MÜHLIG (1862 - 1930): "Marz abend in Erzebirge", blandteknik, signerad A.Mühlig, 27x34 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Albert Ernst Mühlig

Budhistorik (7 bud)
5048525
5048332
550
5048232
500
5048140
450
5048113

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.