Karin Björquist ytterfoder

662928

KARIN BJÖRQUIST, "Oktavius" och "Oktavia" ytterfoder, 10 dlr porslin, Gustavsberg, stämplade undertill, 3 st höjd ca 14 cm, diam 19, 5 st med höjd 8,5, diam 11, 1 höjd 43, diam 43 cm, 1 höjd 6,5, diam 8,5 cm

Medföljer även 3 snarlika udda modeller, höjd 20,5 diam 28,höjd 19, diam, höjd 24,5 12, diam 15,5 cm

Bruksslitage, mindre avslag kan förekomma

Keramik/Porslin

Karin Björquist ytterfoder

Budhistorik (7 bud)
5037274
5036204
750
5036204
600
5037273
550
5036204
500

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.