Oljemålning av Mario Duzel

662908

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med ansikten och gestalt, olja på duk, signerad samt daterad Mario Duzel 2006, mått ca 100x80 cm

Rum 17

Oljemålning av Mario Duzel

Budhistorik (7 bud)
5037601
600
5030699
550
5036772
500
5030699
450
5029948

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.