Oljemålning av Mario Duzel

662907

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med ansikten, olja på duk, signerad, mått ca 90x105 cm

Fack 35

Oljemålning av Mario Duzel

Budhistorik (2 bud)

5037538
5036770

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.