Bordslampa Electroscandia

 
 
 
Auktionsnr
662862
 
Beskrivning

BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, Electroskandia, stomme i vit krymplack, höjd 32 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Bordslampa Electroscandia
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (4 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
5033357
2019-07-15 14:47:49
450
5028656
2019-07-12 21:52:34
400
5028638
2019-07-12 21:43:14
350
5028009
2019-07-12 16:32:01
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-07-17 kl 19:18
Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK