JohnI Ivar Berg

662860

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (3) Stilleben, strandmotiv och modellstudie, varav en signerad, olja på duk och panå, ca 43x40 cm, ca 33x41 cm repektive 34x29 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

JohnI Ivar Berg

Budhistorik (16 bud)
5037239
5037011
950
5037238
950
5037011
900
5037237
850

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.