Spegel

662854

SPEGEL renässansstil, 1900-talets första hälft, fanérat med mahogny, skuret krön, 160x63 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 3

Spegel

Budhistorik (6 bud)
5037309
550
5037450
500
5037309
450
5037263
5027026

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.