Skålfat 1700-tal

662851

SKÅLFAT, tenn, 1740-tal Stockholm, otydliga stämplar, diameter ca 36 cm

Smärre bucklor

Diverse, Allmoge

Monter 11

Skålfat 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
5036021
1 600
5035971
1 400
5035970
1 300
5035968
5035951

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.