Fåtölj Ingemar Thillmark Läckö

662843

INGEMAR THILLMARK, fåtölj, "Läckö", för OPE, 1900-talets andra hälft, stomme av betas och lackad bok, klädsel i brunt skinn.

en knapp saknas, slitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Budhistorik (12 bud)
5039239
1 300
5039241
5039239
5039235
5039238

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.