Serveringsskåp

662824

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanérat med mahogny, pardörrar, invändigt med hyllplan, höjd 175, 90x45 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns atta hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Serveringsskåp

Budhistorik (5 bud)
5035946
5035940
500
5028686
450
5028427
5027117

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.