Georg Jensen silverskedar

662811

GEORG JENSEN, skedar, 11 st., sterlingsilver, delvis förgyllda, en med infattad karneol, längd ca 15-16 cm, vikt ca 500 g

Smärre slitage

Silver

Monter 4

Georg Jensen silverskedar

Budhistorik (7 bud)
5028933
1 700
5025599
1 600
5028932
1 600
5025599
5025293
1 400

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.