Helmut Mantel

662810

HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, signerad EH Mantel, olja på duk, ca 101x151 cm

Rum 18

Helmut Mantel

Budhistorik (14 bud)
5034166
5 400
5036283
5 200
5034166
5 000
5032388
5032386

Slutpris SEK:
5 400
550 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.