Sixten Lundbohm

662808

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Hamnbild, stämpelsignerad Lundbohm, olja på duk, ca 64x82 cm

Krackelyrer. Smärre märken. Smärre färgbortfall och märken i duken. Retuscher.

Fack 54

Sixten Lundbohm

Budhistorik (5 bud)
5032223
2 400
5032222
5027776
5027427
5027164

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.