Ove Lindblom skulptur/ soffbord

662799

OVE LINDBLOM, skulptur i forrm av relief i koppar, stämpelsignerad, infattad bakom glas i en bordsskiva, bordet i valnöt, höjd 52, 133x94

Bordet med slitage

Konst, Skulpturer, Möbler, Soffbord, sidobord

Budhistorik

2019-07-17 kl 19:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.