Takarmatur

662798

TAKARMATUR, 1900/2000-tal, 10 lamphållare, stomme i lackerad metall med textilt material över, etikettmärkt ''Seville'', höjd ca 60, diameter 90 cm,

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Rum 15

Takarmatur

Budhistorik (1 bud)

5033297
2019-07-15 14:22:11

2019-07-17 kl 19:06
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.