Toalettskåp

662794

TOLETTSKÅP för båt, 1930-tal, stomme i mahognyfanér, med sits i porslin,spegel, zinklåda, hyllor och fack, höjd ca 177, bredd 43 samt djup 31 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, möjligen ej komplett

Diverse, Nautica/Technica

Rum 13

Toalettskåp

Budhistorik (2 bud)

5032424
1 600
5028639

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.